Zakup kociaka

Przeczytaj, zanim kupisz!

Kocięta z naszej hodowli mieszkają z nami i towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Nie są w żaden sposób izolowane, dzięki czemu są bardzo przyjazne i bardzo szybko aklimatyzują się w nowych domach.
Wszystkie kocięta opuszczające naszą hodowlę są po 2 szczepieniach, 2 odrobaczeniach, posiadają mikrochip oraz są po zabiegu kastracji (kociaki na tzw. kolanka, czyli nieprzeznaczone do hodowli). W dniu odbioru otrzymują uznawany na całym świecie rodowód WCF, książeczkę zdrowia z aktualnym wpisem szczepień i odrobaczeń oraz wyprawkę, w której znajdują się karma, zabawki (piłeczki, wędka, myszki itp.) oraz drapak.
Rodzice kociąt mają wykonane testy genetyczne na PKD (torbielowatość nerek) oraz regularnie badani są w kierunku HCM (przerost mięsnia sercowego).
Nasza hodowla jest wolna od Felv i Fiv.
Z każdą osobą kupującą u nas kociaka podpisujemy umowę kupna sprzedaży.
Zawsze chętnie służymy radą i pomocą, gdy kociak jest już w nowym domku. Jest nam bardzo miło, gdy regularnie otrzymujemy zdjęcia naszych kociąt z nowych domków. Obserwowanie jak rosną nasze maluchy sprawia nam szczególnie wiele radości.

Galeria

Parę zdjęć do obejrzenia